Webové stránky

Promyšlené webové stránky jsou v posledních letech hlavní firemní prezentací. Odkaz na ně je umístěný na všech vizitkách, reklamních plochách, dveřích vaší provozovny apod. Proto byste na webu rozhodně neměli šetřit vámi investované peníze i čas do krásného, funkčního webu se vám zajisté vyplatí.

 

Na celém procesu tvorby webu se podílí několik odborníků, které vám chceme představit:

1.

...první nahlédnutí do vašich představ

Konzultant

Na první schůzce mu sdělíte vše o vašem podnikání. Poznat vaši společnost je pro něj důležité. Díky těmto informacím může vypracovat pečlivou analýzu konkurence, tržního prostředí a klíčových slov.

obchod, nabídky a konzultace ERP a IT systémů, lektor
obchod, nabídky a konzultace ERP a IT systémů, lektor
2.

...chcete, aby váš web viděli všichni?

Marketingový specialista

Určí směr webu a vyžádá si od vás dodání podkladů, jako jsou texty, fotografie apod. Pokud texty a fotografie nemáte, na základě domluvy s vámi tyto podklady může připravit.

3.

...aby měly vaše stránky styl a šmrnc

UX designer a grafik

Stránka musí zaujmout na první pohled, jinak zákazník odchází. O to se postará grafik, který zpracuje vaši vizi do výsledné podoby. UX designer promyslí to, jak bude celý web fungovat, aby se návštěvníkovi stránky dobře ovládaly.

obchod, nabídky a konzultace ERP a IT systémů, lektor
obchod, nabídky a konzultace ERP a IT systémů, lektor
4.

...životaschopnost stránek se bez kodéra neobejde

Kodér a programátor

Grafický návrh se musí přivést k životu, a to jak pro desktop (počítače, notebooky ...), tak pro mobilní zařízení (mobilní telefony, tablety). Tito odborníci dle potřeb zákazníka vytvoří redakční systém pro administraci stránek a tvorbu obsahu - texty, fotografie nebo třeba příspěvky, které si klient může měnit sám nebo nechá administraci na dodavateli.

5.

...otestuje kriticky všechno

Tester

Správnou funkci webových stránek otestuje jak v desktopové podobě, tak na mobilních zařízeních. Poté má klient určitou dobu na to, aby si web sám proklikal a vyzkoušel jeho funkčnost.

obchod, nabídky a konzultace ERP a IT systémů, lektor

Pokud je vše v pořádku, web předáme klientovi. Ještě po ostrém spuštění sledujeme, zda vše funguje tak, jak má. A pokud si to klient přeje, jsme mu připraveni pomoci s následnou administrací webu, případně s dalším rozšiřováním.

Ať jste živnostník, velká výrobní firma, sportovní klub nebo jiná organizace, jsme připraveni vám navrhnout efektivní řešení vašeho webu.

Neváhejte si s námi sjednat úvodní schůzku.

Dedek Jindřich

+420 778 728 464

dedek@k-system.cz

Napište mi, ozvu se Vám obratem